Περί σχολής αστυφυλάκων No2...

Θέματα σχετικά με εκπαίδευση των σωμάτων αλλά και πολιτών σε τακτικές μάχης - όπλα και σχετικά ακαδημαϊκά ζητήματα.

Συντονιστές: JohnSon, KostasTHES

Re: Περί σχολής αστυφυλάκων No2...

Δημοσίευσηαπό amazing » 17 Μάιος 2011 11:37

Πηρα σημερα το πρωι τηλεφωνο στο αστυνομικο τμημα. Την προκυρηξη την περιμενουν απο μερα σε μερα, απο ωρα σε ωρα ειπαν. Οσο για τα ατομα η ραδιοαρβυλα που κυκλοφορει και στα τμηματα λεει για 900 συνολικα εκ των οποιων οι 800 θα ειναι αστυφυλακες. Τιποτα δεν ειναι σιγουρο βεβαια αλλα αυτη ειναι η βρωμα που κυκλοφορει στο περιβαλλον τους.
"Μία από τις επιπτώσεις του να αρνείσαι να συμμετάσχεις στα πολιτικά ζητήματα, είναι ότι καταλήγεις να κυβερνάσαι από κατώτερους"
Άβαταρ μέλους
amazing
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό chrisgreece » 17 Μάιος 2011 19:54

οπως περυσι δηλαδη;
Απο πλευρας πειθ. δικαιου ειναι ανεπιτρεπτη η συμπεριφορα του αστυνομικου,η οποια καταδεικνυει περιορισμενη παιδεια ή ανευθυνοτητα του.
Άβαταρ μέλους
chrisgreece
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό chrisgreece » 17 Μάιος 2011 19:57

Eχω την ελπιδα οτι θα πεσουν κατα πολυ οι βασεις λογω δυσκολιας μαθηματικων γενικης και μαθηματικων κατευθυνσης.Γυρω στο 14 500 την βλεπω.Απλα αποψη μου ειναι δεν σημαινει κατι.Βεβαια περιμενουμε και ΑΟΘ
Απο πλευρας πειθ. δικαιου ειναι ανεπιτρεπτη η συμπεριφορα του αστυνομικου,η οποια καταδεικνυει περιορισμενη παιδεια ή ανευθυνοτητα του.
Άβαταρ μέλους
chrisgreece
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 17 Μάιος 2011 22:18

ΛΕΥΤΕΡΗΣ έγραψε:παιδια αν και ακυρο αλλα στην εκθεση δεν εγινε μεγαλη μακακια μ τον τροπο αναπτυξης ? λενε διαιρεση και διαιρεση δεν υπαρχει

ΑΚούστηκε ότι δέχονται περισσότερους του ενός ως σωστούς τρόπους λύσεως.
Έτσι μας είπε μια φιλόλογος στο σχολείο, γιατί λέει και το 2006 πάλι είχε γίνει ένα παρόμοιο (είχαν βάλει επίκληση και ήταν και στο συναίσθημα και στην λογική, αλλά τότε έκανε πατάτα το υπουργείο, οπότε προνόησαν αυτή την φορά). Μακάρι να αληθεύει....
Κι αποχαιρέτα την την Αλεξάνδρεια που χάνεις...
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 17 Μάιος 2011 22:21

αστυνομος έγραψε:
psilos έγραψε:Καλησπερα παιδια .......ακουσατε για την προταση του Σαμαρα για εισοδο σε στρατιωτικες και αστυνομικες σχολες εκτος πανελληνιων?????????
Εχει υπαρξει τιποτα νεοτερο????Δηλαδη αν θα πραγματοποιηθει?

για να γινει αυτο πρεπει να βγει πρωτον στην εξουσια η νδ φανταζομαι...

Τελείως μ@@@@@κία η πρόταση!
Με τέτοιες κοτρώνες που εκσφενδονίζει, θα καταφέρει να (ξανα)βγάλει τον Παπανδρέου στην εξουσία, οπότε τέτοια αστεία (γιατί μόνο σαν αστείο μπορώ να εκλάβω αυτήν την κοτρώνα που εκτόξευσε) δεν είναι άξια προσοχής και σημασίας.
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 17 Μάιος 2011 22:22

ΛΕΥΤΕΡΗΣ έγραψε:
psilos έγραψε:Καλησπερα παιδια .......ακουσατε για την προταση του Σαμαρα για εισοδο σε στρατιωτικες και αστυνομικες σχολες εκτος πανελληνιων?????????
Εχει υπαρξει τιποτα νεοτερο????Δηλαδη αν θα πραγματοποιηθει?

καλα παιδια αν γινει αυτο κατα τη γνωμη μου θα αποτελεσει τεραστιο πισογυρισμα για την αστυνομια.δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να αλλαξει ο τροπος εισαγωγης.μια χαρα ειναι τωρα.σιγουρα αυτα τα λεει για ψηφοθηρια-ικανοποιηση ορισμενων που απλα δεν εκατσαν να διαβασουν για να περασουν
κατα τη γνωμη μου οσοι λενε το αγαπαω κλπ κλπ να κατσουν να διαβασουν.οι αστυφυλακων δεν θελει κανα τρελο διαβασμα.ολοι μπορουν να την πιασουν

+100000000000000!!!!!!!!
Και είναι ύποπτη η περίοδος στην οποία βγήκε και το εξήγγειλε αυτό. 1 εβδομάδα πριν την έναρξη των πανελληνίων εξετάσεων και ενώ η προκήρυξη δεν είχε (και δεν έχει) ακόμη βγει........
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 17 Μάιος 2011 22:35

ΛΕΥΤΕΡΗΣ έγραψε:οντως για γενικης παιδειας ηταν πολυ τραβηγμενα τα θεματα.οποιος εδωσε σχετικα προσφατα και θυμαται ακομα μπορει να το διαπιστωσει και μονος του.Ειδικα τα παιδια της θεωρητικης πρεπει να πηγαν ασχημα-πολυ ασχημα (η πλειοψηφια)

Λέγεται ότι περίπου 50%+ είναι κάτω από την βάση! Βλέπω πτώση των βάσεων, ειδικά και μετά τα θέματα-χρησμούς της λογοτεχνίας, η θεωρητική καταποντίζεται.....
Όσοι είναι από θεωρητική, ρίχνουν προς τα κάτω τις βάσεις. Άντε να δούμε τι θα γίνει!
Πάντως στ αμαθηματικά γενικής πολύ δύσκολο το 3ο θέμα!
Έλυσα σωστά το 4ο θέμα και έκανα τα μόνα μου λάθη στο 3ο, που μου έφαγε και 90 λεπτά περίπου να το κάνω. είναι απαράδεκτοι αυτοί που τα έβαλαν. Ελπίζω το 86-87 που μου είπαν απ το φροντιστήριο, να επιβεβαιωθεί.
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 17 Μάιος 2011 22:37

zorokiller έγραψε:παιδια μην αγχωνεστε καθολου...εγω εδινα περισυ πανελληνιες...ειναι σαν να βλεπω τον εαυτο μου...και εγω ελεγα οτι δεν θα παω να δωσω καθολου τα επομενα μαθηματα μετα τα μαθ.γεν. αλλα πηγα στο επομενο και εγραψα καθαρο 20αρι που ηταν το αοδε...στα μαθ.γεν. ο βαθμος μου ηταν 12.9....τελικα εβγαλα 14991 μορια....εχασα την αστυνομια και το ηθελα παρα πολυ πιστεψτε με....τωρα ελπιζω με ολη μου την ψυχη στο 10% που εκανα παροτι το βλεπω δυσκολο...μακαρι να παρουν πολλους και να ειμαι και εγω μεσα....συνεχιστε διαβασμα...μην σηκωνετε κεφαλι....μενουν αλλα 5 ρεεεεεε...... :o

Κρίμα ρε συ..........τόσο λίγο!
Καλή επιτυχία! :13:
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 17 Μάιος 2011 22:40

chrisgreece έγραψε:Eχω την ελπιδα οτι θα πεσουν κατα πολυ οι βασεις λογω δυσκολιας μαθηματικων γενικης και μαθηματικων κατευθυνσης.Γυρω στο 14 500 την βλεπω.Απλα αποψη μου ειναι δεν σημαινει κατι.Βεβαια περιμενουμε και ΑΟΘ

Κοίτα, μετά τα μαθηματικά γενικής και την λογοτεχνία της θεωρητικής, και με ίδιο αριθμό των θέσεων, πιστεύω ότι γύρω στα 14.000 μόρια θα πάει η βάση. Αρκεί να δούμε και τα υπόλοιπαθ έματα, τι παλούκια θ αβάλουν.

....

Καλή μας επιτυχί α και αύριο στην Ιστορία θεωρητικής Κατευθύνσεως! :12: :15: :38:
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό chrisgreece » 18 Μάιος 2011 11:30

AΝ οχι 100 ,99 ή 98!Αχ αυτα τα μαθηματικα μου κοψαν τα ποδια!
Άβαταρ μέλους
chrisgreece
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 18 Μάιος 2011 19:37

chrisgreece έγραψε:AΝ οχι 100 ,99 ή 98!Αχ αυτα τα μαθηματικα μου κοψαν τα ποδια!

Mαθηματικά γενικής ή κατευθύνσεως;

Ευτυχώς εμάς σήμερα μας έβαλαν γελοία και αναμενόμενα θέματα στην ιστορία κατευθύνσεως. Κοντά στο 100αρι σίγουρα. Ήλθε ως αντιστάθμισμα στις λαλακίες της ηλιθιοτεχνίας της δευτεέρας.........
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό chrisgreece » 18 Μάιος 2011 19:58

Iστορια ρ!
Άβαταρ μέλους
chrisgreece
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 18 Μάιος 2011 20:36

chrisgreece έγραψε:Iστορια ρ!

Nai! Ιστορία παραήταν εύκολα τα θέματα, προβλέπεται αύξηση των αριστούχων, αλλά αυτό δεν μας επηρεάζει και τόσο πολύ, δεδομένου ότι στο 5ο πεδίο δεν έχει συντελεστή, οπότε μετράει ως απλό μάθημα!
αλλά είδες λαμογιά που έκαναν;
Έβαλαν το 1ο και το τελευταίο μάθημα!
Αρχίζει σελίδα 42 η ύλη και έβαλαν τις σελίδες 43-45 και τελειώνει 220 το Κρητικό και έβαλαν την 219!
Θα χει πλάκα να κάνουν το ίδιο και αρχαία, πχ να μας βάλουν την 2η ενότητα του ΠΡωταγόρα!
Πήραμε λίγο τα πάνω μας σήμερα!

A propos, δεν βγήκε η προκήρυξη, ε?
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό chrisgreece » 18 Μάιος 2011 20:42

Ειμαι αρχαιολατρης!Οτι και να βαλουν θα μαμησω ^^
Άβαταρ μέλους
chrisgreece
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 18 Μάιος 2011 20:43

Μόλις μίλησα με τον μαθηματικό μου και μου είπε ότι από τα πρώτα γραπτά των μαθηματικών γενικής που έχουν διορθωθεί, περίπου 55% κυμαίνεται κάτωα πό την βάση, ενώ στην κλίμακα 18-20 το ποσοστό για πρώτη φορά είναι μονοψήφιο, γύρω στο 8-9%! :7:
Χτύπησαν :38: :38: :38: πολύ φέτος το 5ο πεδίο.....
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Dennis93 » 18 Μάιος 2011 20:44

chrisgreece έγραψε:Ειμαι αρχαιολατρης!Οτι και να βαλουν θα μαμησω ^^

:arrow: Άσε ρε και σε μας κάτι να μαμήσουμε, Θούκυ!
Άβαταρ μέλους
Dennis93
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό chrisgreece » 18 Μάιος 2011 20:51

Mωρε,και Επικτητο να βαλουν εγω θα γραψω!
Άβαταρ μέλους
chrisgreece
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Στέλλα » 20 Μάιος 2011 19:08

ΛΕΥΤΕΡΗΣ έγραψε:οντως για γενικης παιδειας ηταν πολυ τραβηγμενα τα θεματα.οποιος εδωσε σχετικα προσφατα και θυμαται ακομα μπορει να το διαπιστωσει και μονος του.Ειδικα τα παιδια της θεωρητικης πρεπει να πηγαν ασχημα-πολυ ασχημα (η πλειοψηφια)

εγω ειμαι θετικη και εχω γραψει 19 και ετσι οπως φενεται επειδη γραφω τελεια θα περασω σιγουρα
Στέλλα
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Στέλλα » 20 Μάιος 2011 19:09

[quote="van_kroust"]ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΔΙΝΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ.ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...

1.ΑΝ ΤΕΛΙΚΩΣ ΜΠΩ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΜΕ ΠΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΩ? (Π.Χ. ΠΕΘΥΜΝΟ...)
2.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΟΡΙΟ (ΒΓΑΖΩ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ ΣΧΕΔΟΝ 25)...?
3.ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ? ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΔΕΙΑ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. :13: :13: :13: :13:
Στέλλα
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Στέλλα » 20 Μάιος 2011 19:12

ΠΑΙΔΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΙΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΡΑΨΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ ΠΟΛΥ ΠΛΕΟΝ .....ΕΣΑΣ ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ? ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΤΩΣΗ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΕΤΟΣ ΑΤΟΜΑ Η ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 100 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΥΣ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ.... :(
Στέλλα
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό αστυνομος » 20 Μάιος 2011 19:17

van_kroust έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΔΙΝΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ.ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...

1.ΑΝ ΤΕΛΙΚΩΣ ΜΠΩ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΜΕ ΠΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΩ? (Π.Χ. ΠΕΘΥΜΝΟ...)
2.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΟΡΙΟ (ΒΓΑΖΩ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ ΣΧΕΔΟΝ 25)...?
3.ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ? ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΔΕΙΑ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...

1)ειναι σαν δευτερο μηχανογραφικο.θα δηλωσεις εσυ σειρα προτιμησης περιοχων και αναλογα με τα μορια σου θα πας καπου.αμα εισαι πολυτεκνος ειναι καλυτερα.
2)νομιζω απο περσι το οριο ειναι ως 27.αρα καλα εισαι
3)θα εισαι εξω τεταρτη απογευμα και παρασκευη απογευμα με σαββατοκυριακο.
ολα αυτα με επιφυλαξη γιατι δεν ειμαι ο δοκιμος
αστυνομος
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό liakouras » 20 Μάιος 2011 19:27

Στέλλα έγραψε:ΠΑΙΔΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΙΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΡΑΨΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ ΠΟΛΥ ΠΛΕΟΝ .....ΕΣΑΣ ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ? ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΤΩΣΗ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΕΤΟΣ ΑΤΟΜΑ Η ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 100 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΥΣ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ.... :(

Σιγα μην παρει τοσους λιγους .. ειπαμε περικοπες αλλα οχι και ετσι .... Κανεναν γνωστο στο αρχηγειο εχεις:P :P ?? Αυτοι ξερουν σιγουρα ....

Η σχολες αξιωματικων κ αστυφυλακων μονο για την εκπαιδευση των δοκιμων ειναι ... δεν ειναι αρμοδιοτητα τους να γνωριζουν ποσους δοκιμους θα παρει η ΕΛ.ΑΣ. , απλως δινουν εναν αριθμο ατομων που μπορουν να δεχτουν στις εγκαταστασεις τους.(πολυ μεγαλυτερο απο αυτον της προκηρυξης)
Άβαταρ μέλους
liakouras
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό ΛΕΥΤΕΡΗΣ » 20 Μάιος 2011 19:30

σιγα μην παρει και 10 αστυφυλακες για να κανουν τις καθαριστριες στα τδα.ελεος ρε παιδια.μεχρι να βγει η προκηρυξη παρατηστε το θεμα των ποσων θα παρει.εχει αρχισει να κουραζει.γραφει ο καθενας οτι θελει δινοντας ελπιδες και μετα ααααα απλα δεν επιβεβαιωθηκε η πηγη μου
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Michael18 » 20 Μάιος 2011 22:38

παιδια οσους και να αρουν ακομα και τοσους λιγους οπως περισυ (900)οι βασεις θα πέσουν γιατι απλα τα θεματα περισυ με φέτος δεν εχουν καμια σχέση(ειδικα αν χτυπησουν και οικονομια)αρα μην αγχώνεστε ακομα και αν ωγάλετε 300-400 μορια κατω απο την βαση ουτως ηαλλως ειναι εντελως απρόβλεπτη σχολή...επιπλεόν οσο αναφορα΄τον αριθμο εισακτέων ολα ειναι μεχρι τώρα υποέσεις !ο ελυθερος τυπος περισυ ειχε πει 1500 πηρν 900 φέτος ειπε 2500 ελπίζω να παρει 1900 χαχαχαχαχ
Michael18
Μέλος

Δημοσίευσηαπό chrisgreece » 20 Μάιος 2011 22:47

Eγω αρχαια σημερα περιμενα να γραψω 18-19 αλλα με αυτο το αγνωστο πηρα περιπου 16.Φυσικη ακουσα απο πολλους οτι τα θεματα ηταν μεγαλης δυσκολιας.Πιστευω ακραδαντα οτι η βαση αστυφυλακων θα πεσει τουλαχιστον 500 μορια.
Άβαταρ μέλους
chrisgreece
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Michael18 » 20 Μάιος 2011 22:49

chrisgreece έγραψε:Eγω αρχαια σημερα περιμενα να γραψω 18-19 αλλα με αυτο το αγνωστο πηρα περιπου 16.Φυσικη ακουσα απο πολλους οτι τα θεματα ηταν μεγαλης δυσκολιας.Πιστευω ακραδαντα οτι η βαση αστυφυλακων θα πεσει τουλαχιστον 500 μορια.

και αναλογως και με τα ατομα βεβαια εδω το 2009 με 1500 ηταν 13124 και ηταν ολα ευκολα αν παρει 1500 φετος σιγουρα θα πεσει πανςω απο 700
Michael18
Μέλος

Δημοσίευσηαπό chrisgreece » 20 Μάιος 2011 22:56

Σκεφτειτε οτι 11000 δινουν ΑΟΘ.Αναλογια 1/11 .Και εκτος απο αυτο το μεγαλυτερο ποσοστο θελει οικονομικες σχολες.Αρα 1/4 αν παρει 1000 υπολογιζω.Και αυτοι οι 25% θα μαστε εμεις εδω απο το φορουμ!
Άβαταρ μέλους
chrisgreece
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό αστυνομος » 20 Μάιος 2011 23:10

Μπαινω σημερα στο σαιτ της αστυνομιας και βλεπω ''20-5 προκηρυξη...'' και λεω εδω ειμαστε.και ηταν προκηρυξη για εξετασεις αρχιφυλακων. :(
αντε μακαρι να βγει την δευτερα...δεν παει αλλο
αστυνομος
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό chrisgreece » 20 Μάιος 2011 23:16

Ποιος -εκτος απο μενα :D - βρηκε οτι το σκωμμα μεταφραζοταν ως αστειο!?!
Άβαταρ μέλους
chrisgreece
Παλιό μέλος

Δημοσίευσηαπό Στέλλα » 20 Μάιος 2011 23:33

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΚΑ ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 2500 ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΚΟΥΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΥΣ....
Στέλλα
Νέο Μέλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εκπαίδευση - εξοπλισμός - Ακαδημία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες